منو سایت
دکتر مرتضي عشاق

کارشناس آموزش و معرفی جهت استخدام پرسنل مطب

دکتر مرتضي عشاق متولد ١٣٥٦ در شهر تهران هستند. ایشان از سال ١٣٧٤ دانشجوي دانشكده ي دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي شده و با كسب رتبه ي اول د‌وره عمومی در آزمون دستياري سال ٨٠ شركت نمودند و در رشته ي ارتودنسي در دانشگاه علوم پزشكي مشهد پذيرفته شدند. دکتر عشاق خود را در زمينه ي ارتودنسي و همچنين مديريت مطب شاگرد و مريد استاد بزرگ دكتر عباسعلی صحافيان مي دانند.
ایشان در سال ۱۳۸۳ با كسب رتبه ي اول بورد تخصصي ارتودنسي فارغ التحصيل شده و از همان سال به عضویت هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي شيراز درامدند. دکتر عشاق در طي ٩ سال حضور در شهر شيراز بارها به عنوان استاد نمونه ي دانشكده دندانپزشكي شيراز برگزيده شدند. ایشان با ثبت اختراعي در زمينه ي ارتودنسي، چاپ مقالات و كتب متعدد (اچ ايندكس ١٢) و فعاليتهاي اجرايي از جمله مسؤولیت كميته تحقيقات و همچنين مدير گروهي بخش ارتودنسي شيراز، توانستند عنوان جوانترين دانشيار دانشگاههاي علوم پزشكي كشور را از آن خود كنند. دکتر عشاق از سال ۱۳۹۲ به شهر زادگاه خود بازگشته و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي شدند.
ایشان ضمن فعاليت خصوصي در مطب تخصصي خود، اكنون مدرس زبان تخصصي دانشكده دندانپزشكي شهيد بهشتي هستند و همچنين سالهاست كه به تدريس مهارتهاي باليني و مطب داري به دانشجويان دندانپزشكي مشغول می باشند.
دکتر مرتضی عشاق در کارگاهها و مشاوره های خود به اهم مطالب مورد نیاز پرسنل مطب جهت مدیریت بهینه در برخورد با بیمار، پزشک و همکاران شان می پردازند.

نظرات

شما هم نظر خود را با ما در این صفحه به اشتراک بگذارید