منو سایت
اولین همایش مدیریت نوین مطب دندانپزشکی

برگزارکنندگان اولین همایش :

مسئول کمیته ثبت نام

دکتر فرزین اصلانی

دبیر اجرایی

دکتر سید امین همایونی

دبیر علمی

دکتر محمد بهناز

رئیس همایش

دکتر مسعود داوودیان

مسئول گروه IT و طراحی

مهندس حامد معصومی

مجری

دکتر سیامک همت پور

 

مسئول امور بین الملل

دکتر شیما نقوی

مسئول روابط عمومی

دکتر علیرضا جعفری نعیمی

سخنرانان افتتاحیه :

دکتر هومن زرنگار

دبیر علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

دکتر هومن زرنگار

دکتر هومن زرنگار ضمن خیر مقدم به حاضرین، آماری ازشرکت کنندگان همایش ارایه کردند که حاکی از حضور بیش از ۵۰۰ نفر بود. در ادامه مهمترین هدف انجمن ارتودنتیست های ایران در کمک به برگزاری این همایش را تلاش برای تعامل بیشتر با دندانپزشکان و اهمیت روزافزون موضوع مدیریت مطب عنوان کردند. ایشان سپس ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این همایش، موضوعات همایش را حول سه موضوع اصلی برندینگ و دیجیتال مارکتینگ، مدیریت منابع نیروی انسانی و اصول طراحی داخلی مطب دندانپزشکی برشمردند.

دکتر علی تاجرنیا

رئیس انجمن دندانپزشکی ایران

دکتر علی تاجرنیا

دکتر علی تاجرنیا به عنوان اولین سخنران افتتاحیه ضمن تقدیر از انجمن ارتودنتیست های ایران به جهت ابتکار در برگزاری اولین همایش مدیریت نوین مطب دندانپزشکی در ایران و تعامل بیشتر این انجمن با دندانپزشکان بر اهمیت موضوع مدیریت مطب و لزوم پرداختن بیشتر به آن در مجامع علمی دندانپزشکی تاکید کردند.

سخنرانان :

مهندس محسن قریشی

علم و هنر طراحی مطب دندانپزشکی
مهندس محسن قریشی

مهندس محسن قریشی، فوق لیسانس معماری از سانفراسیسکو و برنده جایزه بهترین طراحی مطب دندانپزشکی انجمن دندانپزشکی آمریکا به سال ۲۰۰۴، برخی اصول طراحی داخلی مطب های دندانپزشکی و جنبه های روانشناختی آن را مطرح نمودند.

دکتر احد حیدری

اصول و فنون مذاکره
دکتر احد حیدری

دکتر احد حیدری، دکترای مدیریت در دو بخش به ایراد سخن پیرامون اصول تعامل دندانپزشکان با بیماران، پرسنل مطب و همکاران شان، پرداختند.

دکتر نهال سناوندی

معجزه ارتباط مؤثر دندانپزشک با بیمار
دکتر نهال سناوندی

دکتر نهال سناوندی، دندانپزشک و دارای مدرک مدیریت مطب دندانپزشکی از دانشگاه تورنتو در خصوص شیوه برخورد مؤثر دندانپزشکان با بیماران بالاخص در جلسات اولیه معاینه جهت ایجاد خاطره ای فراموش ناشدنی و افزایش جلب بیمار سخنرانی کردند.

دکتر مسعود داوودیان

برندینگ و دیجیتال مارکتینگ
دکتر حمیدرضا اسماعیل خو

دکتر حمیدرضا اسماعیل خو، دکترای مدیریت اصول برندینگ و بازاریابی در فضای مجازی را خاصه در حیطه دندانپزشکی تبیین نمودند.

دکتر حمیدرضا اسماعیل خو

برندینگ و دیجیتال مارکتینگ
دکتر حمیدرضا اسماعیل خو

دکتر حمیدرضا اسماعیل خو، دکترای مدیریت اصول برندینگ و بازاریابی در فضای مجازی را خاصه در حیطه دندانپزشکی تبیین نمودند.

مصاحبه اختصاصی با دندانپزشکان شاخص :

دکتر ارژنگ خلیلی

دکتر ارژنگ خلیلی به عنوان یک دندانپزشک عمومی که موفق به توسعه بیزنس خود از مطبی با یک یونیت در کنارک چابهار به دو مجتمع بزرگ دندانپزشکی در تهران با بیش از ۱۹ پرسنل دندانپزشک شده اند مواردی را پیرامون شیوه تعامل صحیح با بیماران و پرسنل مطب جهت موفقیت یک دندانپزشک خاطرنشان کردند.

دکتر محمد فراهانی

دکتر محمد فراهانی، از شاخص ترین متخصصین ارتودنسی به اهمیت بالای پرسنل مطب در موفقیت یک دندانپزشک اشاره نموده و بر ضرورت کنترل دقیق کارمندان مطب ضمن ایجاد حس وفاداری در آنان تأکید کردند.

دکتر حسین بهنیا

دکتر حسین بهنیا، از شاخص ترین جراحان فک و صورت بر لزوم برخورد صمیمی و صادقانه با بیمار، حفظ شأن همکاران نزد بیمار و صبر و بردباری همراه کار خوب جهت موفقیت دندانپزشکان جوان تأکید کردند.

team333
team52523
کاور اولین همایش
team3
کاور همایش

اسپانسرها :

شرکت های راهنمای لبخند، نیک پویان، نوید اکباتان، دانش و معماری، صبا تجارت، باتلر(GUM)، ایده برتر کیوان، آپاداناتک، کوهان و مینادنت از حامیان این همایش بودند.

نظرات

شما هم نظر خود را با ما در این صفحه به اشتراک بگذارید